Servis a opravy lekárskych endoskopov

Poskytujeme servis medicínskych endoskopov ako sú gastroskopy a kolonoskopy. Našou špecializáciou sú flexibilné a rigídne endoskopy. S opravou a servisom kolonoskopov a gastroskopov máme dlhoročné skúsenosti, čo sa automaticky premieta do kvality, precíznosti a rýchlosti servisu. Špičkové prístrojové vybavenie nám umožňuje odhaliť a upozorniť zákazníka na mikroskopické poškodenie zariadenia, čím je možné predísť veľkým škodám a drahým opravám.

Špičkové prístrojové vybavenie nám umožňuje odhaliť a upozorniť zákazníka na mikroskopické poškodenie zariadenia, čím je možné predísť veľkým škodám a drahým opravám.

V prípade dlhšie trvajúcej opravy, zákazníkovi bezplatne zapožičiame náhradný endoskopický prístroj. Výrobcami udávaná životnosť endoskopu sa pohybuje medzi 6-8 rokmi. My ponúkame predĺženie životnosti o ďalších 5-7 rokov so zárukou a za veľmi prijateľnú cenu.

Kroky servisu

Servis zariadenia prebieha podľa nasledovnej štandardizovanej procedúry. Našich klientov priebežne informujeme o tom, v ktorej fáze procedúry sa práve ich objednávka nachádza.

1.

Nahlásenie poruchy

2.

Konzultácia s technikom

3.

Odoslanie prístroja do servisu

4.

Diagnostika závady

5.

Vystavenie cenovej ponuky

6.

Odsúhlasenie cenovej ponuky

7.

Oprava a odskúšanie prístroja

8.

Odoslanie zákazníkovi

Tibor Valachovič - SOLFIX

J. Smreka 7, 841 08 Bratislava 49

Slovensko

Tel.: 0908 466 671

E-mail: valachovic@solfix.sk

LogoPNG.png